INOVATĪVĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS "DINO"

Noslēdzas projekta "Attīstošo spēļu klubs" aktivitātes

Biedrība IIC DINO ir noslēgusi projekta "Attīstošo spēļu klubs" aktivitātes. Paldies visiem aktīvajiem jauniešiem un sadarbības partneriem par piedalīšanos un iesaistīšanos visās aktivitātēs.  Tās bija brīnišķīgas tikšanās 3 mēnešu garumā, kuru laikā gan IIC DINO komanda ar jauniešiem, gan jaunieši savā starpā iepazinās un ar visiem izveidojās kontakts un sadarbība.

Šo trīs mēnešu laikā darba ritms bija ļoti spraigs: Iepazinām loka šaušanas mākslu, iemācījāmies spēlēt spēli Bultu kaujas, uzzinājām vairākas spēles variācijas; Aktivitāšu laikā iepazinām arī Daugavpils Cietokšņa  vēsturi, organizējot mācību ekskursiju un gatavojoties tai. Mācījāmies organizēt un vadīt sabiedriskus pasākumus un novadījām Fotoorientēšanās sacensības; Un iepazinām attīstošo galda spēli Warhammer, mācījāmies arī modelēšanu un konstruēšanu, šīs spēles ietvaros, veidojot spēles figūriņas, kā arī mācījāmies figūriņas izkrāsot, pareizajos toņos.

Aktivitātes, kas saistītas ar spēles Warhammer apgūšanu, tika organizētas tiešsaistē ZOOM vidē. Jauniešus šīs aktivitātes ļoti ieinteresēja un tādēļ IIC DINO komanda nolēma turpināt nodarbības arī pēc projekta beigām. Interesentus aicinām sazināties ar mūsu komandu, tiks izsūtīts links visiem interesentiem.

Pieteikties var rakstot uz e-pastu: iic.informacija@gmail.com

“Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS)