INOVATĪVĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS "DINO"

24.septembrī norisinājās FOTO ORIENTĒŠANĀS sacensības

Biedrība IIC DINO un projekta “Attīstošo spēļu klubs” dalībnieki  24.septembrī Daugavpils pilsētā organizēja Foto orientēšanās sacensības. Foto orientēšanās sacensības norisinājās komandās. Sacensību laikā dalībnieki meklēja Daugavpils pilsētas objektus, kurus ir iecīnījuši  vietējie iedzīvotāji. Komandu dalībnieki ir attapīgi un prot atrast īsāko ceļu, lai nonāktu mērķī. Sacensību laikā komandas dalībnieki ne tikai meklēja objektus, bet arī meklēja atbildes uz jautājumiem. Komandas dalībnieki par objektu un atbilžu meklējumiem  saņēma punktus – apsveicam ātrākos un zinošākos!

Pasākumā notika sīva cīņa. Trešo vietu ieguva komanda “Daugavpils Iespēju vidusskola”, ar 21,8 punktiem.

Otro vietu ieguva komanda “Daugavpils Zinātņu vidusskola”, ar 23,6 punktiem.

Pirmo vietu ieguva komanda “Minimiški”, ar 24,9 punktiem. Komanda, kura vis ātrāk tika galā ar uzdevumu, iesniedzot pirmā atbildes, kā arī vis precīzāk veica uzdevumu izpildi, ievējojot laika termiņu un fotogrāfijā redzamo personu skaitu un rakursu.

 “Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).

Priecājamies par 13 komandu dalību foto orientēšanās sacensībām. Izsakām pateicību visām komandām, kuras piedalījās sacensībās, kurām pietrūka pavisam nedaudz līdz godalgotajām vietām.

Apsveicam pirmo trīs komandu uzvarētājus ar balvām, kuras var saņemt, sazinoties pa tālruni 20231327 (Gunita) un vienojoties personīgi par balvu saņemšanu.

 

Informāciju sagatavoja:

Gunita Vanaga

+371 20231327