INOVATĪVĀS IZGLĪTĪBAS CENTRS "DINO"

Inovatīvās izglītības centra "DINO" galvenās aktivitātes

Biedrība “IIC DINO” daudzu gadu garumā organizēja vairākus pasākumus, un dažāda rakstura aktivitātes. Galvenais mērķis, kuru izvirzīja organizatori bija palīdzēt jauniešiem attīstīt savas līdera kompetences,   un veicināt personības attīstītību sociāli atstumtiem jauniešiem. Tagad izkristalizējušās galvenās aktivitātes, kurām ir augstākie rādītāji un lielākais pieprasījums. Ņemot vērā augstāk minēto mēs turpināsim sekojošas aktivitātes, un organizēsim tās regulāri, mainot norises vietas.

Img_9032_big

Loka šaušanas spēle "Bultu kaujas".

Spēle „BULTU KAUJAS” tiek rīkota starp 2 komandām, 4 cilvēku sastāvā, izmantojot lokus un bultas ar mīkstiem uzgaļiem. Spēles laukums aprīkots ar  bunkuriem, kas paredzēts lai slēptos, un mērķiem katras komandas pusē.

Galvenais komandas uzdevums – iegūt pēc iespējas vairāk punktu viena raunda ietvaros (raunda ilgums 10 min).

1 punkts komandai par katru trāpījumu pretiniekā.

2 punkti komandai par trāpījumu mērķī, šaujot ar loku, pretinieku laukumā.

Spēlētājs paliek laukumā un turpina spēlēt, neatkarīgi no tā, cik reizes viņam trāpīja pretinieki.

 

Harrowdeep Might Be Dark, But the Warhammer Underworlds Road Map Reveals a  Bright Future - Warhammer Community

Kāršu stratēģiskā  spēle "Warhammer Underworlds".

Spēlē Warhammer Underworlds jūs un jūsu pretinieks izvēlaties bandu un izveidojiet savu spēku un mērķu kāršu kavu. Pēc bandas novietošanas spēles laukumā, kas sastāv no sešstūrainiem laukumiem, jūs uz maiņām uzbrūkat un pārvietojaties, līdz tiek izspēlētas 3 fāzes. Starp šīm darbībām varat izmantot spēka kārtis, kas spēlē ievieš dažādus efektus un var pagriezt cīņas gaitu citā virzienā. Cīņas uzvaras un kontroles noslēpums slēpjas ideālā bandas izvietojumā un prasmju pielietošanā īstajā laikā. Vienkārša pretinieka bandas iznīcināšana negarantē uzvaru. Uzņemiet objektus, noturiet pozīcijas, izmantojiet pareizus taktiskus lēmumus un pareizās kārtis īstajā laikā - un jūs iegūsiet slavas punktus, kas nepieciešami, lai uzvarētu!

 

Warhammer 40,000 | Games Workshop Webstore

Stratēģiska lomu  spēle "Warhammer 40 000".

Warhammer 40 000 ir aizraujoša galda spēle ar miniatūru kolekcionēšanu, kuru katrs izveido un izkrāso ar savam rokām! Spēles darbība norisinās tālās nākotnes drūmajā tumsā, kur varenas armijas saduras bezgalīgās kara plosītās pasaulēs, un cilvēce ir izolēta, no visām pusēm, to ieskauj briesmas, ķeceri, mutanti un citplanētieši.

 

Sporta  spēles "Water shoot".

Spēles "Water shoot" laikā dalībnieki apvienosies komandās un izmantojot ūdens pistoles un papīra mērķi uz galvas, sacentīsies, kura komanda būs veiklāka un ilgāk izturēs kaujā.